Czym są meble loftowe?

Wyposażenie wnętrz w stylu loftowym niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Styl loftowy charakteryzuje lekkość, minimalizm, surowość. Meble loftowe świetnie wpasują się w przestrzeń z wykorzystaniem naturalnej cegły lub betonu, drewna, metalowych elementów.
Regał loftowy typ 2021, meble industrialne

Wyposażenie wnętrz w stylu loftowym niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Styl loftowy charakteryzuje lekkość, minimalizm, surowość. Meble loftowe świetnie wpasują się w przestrzeń z wykorzystaniem naturalnej cegły lub betonu, drewna, metalowych elementów.

Meble industrialne są lekkie, oryginalne, doskonale prezentują się na otwartych przestrzeniach. Proste, klasyczne, często o geometrycznych formach, ponadczasowe i łatwe do utrzymania w czystości i dobrej kondycji przez długi czas. Nie tylko ciekawie się prezentują, są bowiem równocześnie bardzo praktyczne i funkcjonalne. Paleta barw stanowią dla nich idealne tło to biel, szarość, beż – spokojne barwy ziemi.

Marzy Ci się regał, półka industrialna? My wiemy gdzie taką znaleźć!

Niezwykle modne i chętnie urządzane są sypialnie loftowe. Sypialnie industrialne zapewnią nam bowiem komfort niczym niezakłóconego wypoczynku bez nadmiaru mebli, ozdób i bodźców mogących przeszkadzać w wyciszeniu się i oddaniu relaksowi. Proste meble, łagodne kolory, spokój wokół siebie to także spokój w sercu i w głowie, a co za tym idzie wspaniały odpoczynek.

Jednym z godnych polecenia producentów mebli loftowych jest krakowska firma Fobar działająca na rynku od 1991 roku. Oferuje swoim klientom meble industrialne wykonywane na specjalne, indywidualne zamówienie. Ich nabywcami są zarówno osoby prywatne, szukające tego typu mebli do własnych mieszkań i domów, jak i inwestorzy oraz przedsiębiorcy, gdyż świetnie sprawdzają się również we wszelkiego typu lokalach, sklepach, galeriach, hotelach, kawiarniach czy restauracjach.

Każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju i naprawdę wyjątkowy. To ręczna robota! Nie ma zatem dwóch takich samych produktów. Meble loftowe wykonywane są na podstawie uzgodnień między Zamawiającym a wykonawcą i są wynikiem wspólnie wypracowanego projektu. Najczęściej stosowane rodzaje drewna to dąb oraz orzech, zaś podstawowym materiałem konstrukcyjnym na elementy metalowe jest stal. Warto zainwestować w te przepiękne, oryginalne meble. Z pewnością nikt obok nich nie przejdzie obojętnie.

Co ważne, Fobar wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i w przypadku mebli wielkogabarytowych, niemożliwych do wysłania kurierem, oferuje własny, bezpieczny transport. Możemy być zatem pewni, że zamówiony regał, czy szafka dotrą w nasze ręce dobrze zabezpieczone i nieuszkodzone. Nie tylko meble loftowe, ale też elementy architektury miejskiej takie jak: kosze na śmieci, donice, kwietniki, ławki, stojaki na rowery, dystrybutory zestawów higienicznych, siłownie zewnętrzne i wiele, wiele więcej.

Posty powiązane